Kvalitní přichycení kabeláže? Stačí zvolit vhodnou příchytku

Kvalitní přichycení kabeláže? Stačí zvolit vhodnou příchytku

Notice: Undefined offset: 0 in /home/domains/pocitacovyexpert.eu/web/public/wp-content/plugins/seo-optimized-images-business/seo-optimized-images.php on line 295

Kvalitní příchytka na kabely je naprostý základ, pokud chcete kvalitní a dlouhodobé přichycení vaší kabeláže. Jakou si ale vybrat?

Kvalitní přichycení kabeláže? Stačí zvolit vhodnou příchytku

Přichytit kvalitně kabel rozhodně není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Aby bylo přichycení trvalé a odolné, budete potřebovat prvotřídní příchytky kabelů. V tomto článku vám proto jedny takové ukážeme.

Jak to funguje?

Příchytka kabelu a dobrá montáž. Tak málo stačí k tomu, aby vaše kabeláž držela na správném místě. Jde tedy o elegantní řešení, díky kterému je možné kabel snadno připevnit a zajistit tak, aby nedošlo k jeho zbytečnému poškození. Na trhu proto naleznete celou řadu kabelových příchytek. Některé z nich přitom nabízejí zajímavé funkce a vlastnosti, které u jiných příchytek nenajdete.

Příchytky na kabel Schnabl se mohou pochlubit především svoji unikátní konstrukcí. Byly totiž vyvinuty tak, aby vám ušetřily spoustu starostí. S kvalitním přichycením pomůže především technologie plug-in. S její pomocí je instalace opravdu jednoduchá. Stačí navrtat díru a do ní příchytku vložit. Příchytka na kabel Schnabl se pak pevně zakousne do zdi. Když se ji tedy budete snažit vytáhnout, nepodaří se vám to.

Unikátní technologie

Pokud máte opravdu velkou sílu, vytáhnete ji jen s kusem okolní zdi. Aby tedy příchytky na kabely Schnabl mohly dobře fungovat, potřebují také dostatečně pevný materiál, do kterého budou umístěny. Aby ale vaší kabeláži dobře posloužily, budou stačit běžně dostupné materiály. Můžete je tedy použít například i do sádrokartonu nebo do izolačních desek.

Jak to že tato technologie funguje tak dobře? Je to hlavní díky expandéru. Ten na první pohled připomíná hmoždinku, jeho funkce je ovšem mnohem zásadnější. Jakmile příchytku umístíte do zdi, expandér a celá konstrukce příchytky se pevně zakousne do zdi a vytvoří tak oporu pro vaši kabeláž. Díky této technologie vydrží vaše kabeláž dlouhé roky na místě bez nutnosti dalších úprav nebo navrtávání nových kabelových příchytek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *