Jak co nejvýhodněji prodat svůj nepojízdný vůz?

V České republice je registrováno 6,3 milionů osobních aut. Na první pohled se tedy může zdát, že si nemáme vůbec na co stěžovat. Náš vozový park však patří mezi nejstarší z celé Evropy. To s sebou přináší celou řadu specifik. Jedním z nich je například likvidace nepojízdných autovraků. Jak na to výhodně?

Udělejte to co nejrychleji

Stojí vám před domem nepojízdný autovrak? V takovém případě na jeho prodej příliš nečekejte – musíte totiž neustále platit povinné pojištění. Dennodenně tedy vyhazujete peníze z okna. Přesně proto zapomeňte na postupné rozprodávání na náhradní díly s pomocí internetových inzerátů. Takový proces trvá zbytečně dlouho.

Raději si nechte zlikvidovat vozidlo od ověřených profesionálů, kteří se na tuto práci specializují. Dobrým příkladem je třeba uznávaná společnost Za hotové, která vykupuje a následně ekologicky zpracovává osobní auta, dodávky, stavební i užitkové stroje či třeba veterány.

Daní odborníci vám nejdříve po telefonu sdělí přibližnou částku za výkup poškozeného majetku. Následně do pouhých 24 hodin přijedou kamkoliv po České republice. Jejich technik prohlédne vozidlo, nabídne vám finální částku a poté vyplatí peníze ihned na ruku.

Mezitím se připraví jednoduchá kupní smlouva bez skrytých požadavků a kliček. Stejně tak obdržíte doklad o ekologické likvidaci vozidla (s ním zajdete na příslušný úřad, abyste vozidlo odhlásili). Auto se odveze a máte hotovo. Celý proces trvá maximálně 30 minut.

Nechte si vypracovat nabídku

Mrkněte se na webové stránky prodej auta na náhradní díly. Ihned zjistíte všechny potřebné informace. Poté stačí vyplnit nezávazný kontaktní formulář, do kterého napíšete podrobnosti o vozidle. V mžiku se vám ozvou specialisté ze společnosti Za hotové a sdělí přibližnou výkupní cenu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *