Velkoobchod s textilem vám pomůže ušetřit jmění. Na který se obrátit?

Máte vlastní hotel, lázně, výrobní firmu nebo třeba cateringovou společnost? Pak určitě poskytujete svým zaměstnancům adekvátní oděvy. Zajisté taky víte, že se nejedná zrovna o levnou záležitost. Jak ušetřit?

Velkoobchod bez zbytečných podmínek

Snad vám ani nemusíme říkat, že je absolutně nerozumné spoléhat se v tomto ohledu na klasické malé prodejny/e-shopy. Ty jsou dobré pro běžné zákazníky. Jako podnikatelé si můžete snadno zajistit mnohem lepší VO ceny.

Stačí najít pořádný velkoobchod s textilem. Dobrým příkladem je populární dodavatel jménem Xfer, který se už přes dvacet let zaměřuje na výrobu vlastních oděvů.

Přístup k velkoobchodním cenám získáte velmi snadno – stačí se zaregistrovat na webových stránkách pod vloženými odkazy. Tam vyplníte své kontaktní údaje a informace o firmě. Brzy vám přijde potvrzovací e-mail s přihlašovacími údaji.

Vy se přihlásíte a ihned můžete začít nakupovat trička, mikiny, tašky, sportovní i pracovní oděvy, čepice, vesty, bundy i řadu dalších textilních výrobků za super ceny.

Nákup je možný již od jednoho kusu. Nebudete zatížení minimálními ročními odběry ani dalšími zbytečnými požadavky. Klidně si tak objednejte pouze pár kusů zboží ročně.

Oblečení na míru

Zmíněný textil velkoobchod vám navíc přináší řadu dodatkových služeb, bez nichž se podnikatelé zkrátka neobejdou. Hlavním lákadlem je cenově přívětivá a rychlá výroba oblečení na míru.

Nejdříve si zvolíte adekvátní materiál, střih i celkový design. Daní odborníci vám se vším moc rádi poradí. K tomu patří i digitální potisk, sítotisk nebo nažehlování firemního loga/motta. Brzy obdržíte zkušební kus, podle něhož se sami rozhodnete. Po odsouhlasení výroby stačí chvíli počkat – brzy budete mít kompletní výsledek u svých dveří.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *