Zodpovědná kosmetika potěší vaše tělo i mysl. Na jaké produkty se zaměřit?

Snažíte se žít tak, abyste za sebou zanechávali co nejmenší stopu? Vyhýbáte se velkým producentům kosmetiky, kterým jde jen o výdělky za každou cenu? Pak pro vás máme dobrou zprávu – víme, kde koupíte 100% BIO a zodpovědnou kosmetiku.

Pomozte českým producentům

Součástí všeobecné zodpovědnosti je i podpora lokálních firem. Zaměřte se na poctivou, malosériovou a přírodní kosmetiku. Vyhněte se zbytečné chemii, přídavným látkám, éčkům a podobným nesmyslům.

Takové produkty najdete třeba v populárním vsetínském obchůdku Ekokočka. Majitelka této společnosti už od roku 2018 spolupracuje s místními producenty 100% BIO kosmetiky. Každý výrobek v regálu je pečlivě vybraný a obsahuje bylinky, oleje a přírodní esence.

Bavíme se o stovkách a stovkách zajímavých produktů na několika metrech čtverečních plochy. Nejspíše vám je jasné, že ihned po příchodu ucítíte bezpočet krásných vůní. Ty pochází z krémů, mastí, olejíčků, mýdel, tělových mlék, šamponů, deodorantů a zubních past. Stejně tak si můžete pořídit mýdla, vonné svíčky, hygienické potřeby, štětce a další vychytávky.

V krámku najdete dokonce i kvalitní české doplňky stravy ve formě vitamínů, minerálů i různých výtažků z bylin.

Nechte si poradit

Kosmetika je úplná věda. Přesně proto oceníte konzultaci se zkušenou odborníci na tuto oblast. Moc ráda vám poví, jaký konkrétní přípravek je ideální pro řešení vašich potíží. Poté vás nechá vybrat z několika různých variant.

Chcete vědět, jaké kousky na vás vlastně čekají? Pak klikněte na výše vložený odkaz. V přehledném e-shopu si budete moci prohlédnout kompletní nabídku Ekokočky. Pokud nemáte možnost zastavit se ve Vsetíně, prostě a jednoduše si kýžené produkty objednejte online. Přijdou vám do dvou až tří pracovních dní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *