Oprava notebooku u ABAXu se vyplatí. Ušetříte tisíce!

Oprava notebooku u ABAXu se vyplatí. Ušetříte tisíce!

Máte problémy s notebookem, který již není v záruce? Pokud poruchu nevnímáte jako impuls k pořízení nového stroje, budete se muset rozhodnout mezi opravou v autorizovaném a neautorizovaném servisu. Jaký je mezi nimi rozdíl a proč je „neznačková“ opravna dobrou volbou?

Spousta lidí má z opravy v neznačkovém servisu obavy. Podle nás naprosto zbytečně, protože na kvalitu služeb nemá „autorizace“ žádný vliv. Naopak si myslíme, že některé neznačkové opravny nabízí mnohem lepší podmínky. Jako příklad si můžeme uvést servisní centrum ABAX a její pobočku pro servis notebooků HP.

V minulosti jsme servis HP využili celkem dvakrát a vždy jsme byli nadmíru spokojeni. A to nejen s kvalitou, ale také s rychlostí opravy.

Oprava notebooku u ABAXu se vyplatí. Ušetříte tisíce!

Cena opravy závisí na dvou zásadních faktorech. Servisní střediska ABAX odebírají náhradní díly od výrobců a zahraničních distributorů, čímž ušetří spoustu peněz. Podstatnou roli hraje také samotný přístup k opravám. Zatímco v autorizovaných servisech dochází k výměně celé základní desky, technici z ABAXu se snaží o opravu vadné součástky.

Na náš dotaz, proč tomu tak je, nám HP servis Brno odpověděl, že výše uvedený postup mají autorizované servisy nařízen „shora“. ABAX se takovými pravidly řídit nemusí a je-li to možné, technici mění pouze komponenty a nikoliv celou základní desku.

Co se týče spolehlivosti, díky opravě je náš servisovaný notebook v naprosto bezproblémovém provozu až dodnes. Cena opravy nás přesvědčila o tom, že se servis vyplatí. Podle ABAXu se takto rozhodne 8 z 10 zákazníků a míra reklamací není vyšší než 10 %.

Oprava notebooku u ABAXu se vyplatí. Ušetříte tisíce!

Zmínili jsme, že jsme HP servis využili dvakrát. Napodruhé jsme notebook posílali servismanům kvůli nefunkční klávesnici. Potřebovali jsme náš pracovní nástroj obratem doma, takže se nám expresní oprava (do 24 hodin) opravdu hodila. Jakmile byla oprava dokončena, kurýr nám dovezl notebook zpět.

Jakožto spokojený klient opravu v servisních střediscích ABAX doporučujeme. Ušetřili jsme spoustu času, nervů a peněz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *