Servery DELL

Společnost DELL asi není třeba představovat. Jedná se o jednoho z největších technologických gigantů, který kromě serverů vyrábí mnoho výrobků spotřební elektroniky (například notebooky). Výrobky DELL jsou známé svou maximální spolehlivostí a vysokým výkonem.

Proto si i na Czech Serveru můžete vybrat z velkého množství DELL serverů. Je jedno, jestli chcete rack server či tower (věžový) server, u nás najdete obojí. Vybírat můžete z velkého množství modelů, které pokryjí vaše veškeré potřeby. Modely se pohybují v různých cenových relacích a vybírat můžete mezi servery novými i mírně použitými.

Nakonfigurujte si sami svůj server

Nemáte rádi, když vám někdo nutí to, co nepotřebujete a nechcete? Ani my ne, a proto si můžete naše servery nakonfigurovat sami. Vyberete si vámi žádané komponenty a my vám podle toho server sestavíme.

Dobrý domov pro váš server

Nákupem serveru to nekončí. Je třeba jej připojit k rychlému a stabilnímu připojení a zajistit mu pravidelný servis (aktualizace, opravy atd.). K tomu můžete využít služeb našeho datového centra DC6 a mít všechny služby pod jednou střechou.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *