Elektronika jako reklamní předmět

Elektronika jako reklamní předmět

Aby si společnosti mohli uznat reklamní předměty za daňově uznatelný základ (a odečíst si je z daní), musí být splněny celkem tři podmínky. Za prvé nesmí jít o předmět, který spadá do spotřební daně. To u elektroniky rozhodně neplatí. Druhou podmínkou je to, že na předmětu by se mělo objevit logo společnosti, nebo její ochranná známka či název propagované služby/zboží. I toto kritérium není problémem splnit. Poslední podmínkou je dodržet pořizovací cenu jednoho předmětu pod 500 Kč (bez DPH u plátců, vč. DPH u neplátců). To u elektroniky může být problém.

Elektronika za dobrou cenu

Pokud se rozhodnete darovat reklamní elektroniku jako reklamní předmět, musíte se vlézt do výše uvedené ceny. To může být u některých předmětů problém. Protože než nabízet nekvalitní elektroniku je snad horší než nenabízet nic. Naštěstí ale existují i drobná elektronika, kde se dají pořídit předměty dostatečné kvality, za které se nebudete muset stydět. Nebo se jedná o různé doplňky elektroniky, které jsou ale užitečné – mohou to být například různé nabíječky.

Nabíječky

S nabíječkami ale může být trochu problém v tom, že se jedná o příliš obyčejné spotřební zboží. Vyplatí se proto sáhnout po nových technologických možnostech: jako je třeba bezdrátová nabíječka na telefon. Její cena nemusí být vysoká (obvykle se pohybuje do dvou set korun) a přitom je to užitečná pomůcka, kterou obchodní partner ocení.

Reproduktor

Také u reproduktoru se nechte inspirovat posledními trendy. Darovat v dnešní době reproduktory s dráty už může být pasé. Vždy tedy sáhněte raději po těch bezdrátových.

Powerbanky

Velmi populárním dárkem se staly powerbanky. Přenosná možnost nabití telefonu je přesně to, co vytížený manažer potřebuje. Jedná se o dárek, který zcela jistě ocení.

USB flash disk

V současné době už není problém pořídit kvalitní flash disk za dobrou cenu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *