Chcete dosáhnout maximální přesnosti a zajistit vysokou kvalitu výroby? Při kontrolním měření vždy používejte kalibr odpovídajících parametrů!

Při každé činnosti je důležité snažit se o dosažení kvalitního výsledku. To platí dokonce i ve chvíli, kdy se věnujete údržbě vlastní domácnosti, domu nebo zahrady, opravujete počítač nebo renovujete starší a opotřebovaný kousek nábytku. Pokud uspokojujete jen svou potřebu, v případě neúspěchu vyplýtváte pouze váš čas, někdy také znehodnotíte nakoupený materiál. Jestliže se však nedbalosti dopustíte v práci, může firma zaznamenat nemalé ztráty. Často navíc zároveň přijde o klienta, jehož zakázka není realizována ve smluveném termínu.

Ve strojírenství a kovovýrobě je používání přesných měřidel nutností. Bez kalibru patřičných rozměrů stěží dodržíte požadované rozměry

Zejména ve výrobních odvětvích je nezbytné zajistit co nejdokonalejší opracování. Přesnost je obzvláště důležitá při strojírenské výrobě. Jejími produkty jsou většinou součásti různých mechanismů. Ty se někdy skládají jen z několika málo dílů, složité mechanismy však mohou tvořit i desítky komponent. Jediná zdánlivě bezvýznamná odchylka od technické dokumentace pak může snadno zapříčinit i naprostou nefunkčnost celého soustrojí. Při sériové výrobě navíc vznikají při vyrobení celé sady zmetků velké časové a materiální ztráty. Je tedy na místě realizovat kontrolní měření. Právě při nich přichází ke slovu kalibr a další měřidla.

Potřebujete jediný kalibr nebo rovnou celou sadu? U Michovský TOOLS zaručeně najdete to pravé!

Každý odborník v oboru dobře ví, že si s jediným rozměrem kalibru nevystačí. Pokud vám některý kalibr chybí, pořídit si ho můžete u Michovský TOOLS. V katalogu najdete různé rozměry kalibrů včetně NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp., navíc také koncové měrky a další nástroje. Speciální požadavky uspokojí zakázková výroba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *