DJI Spark

DJI Spark

Nejlevnější dron od společnosti DJI se nám představil a i přesto, že se jedná o malou hračku, dokáže neuvěřitelné věci. Má skvělý obraz, pokročilé funkce a je vám schopná přistát na dlani.

Společnost DJI je v současné době absolutní špičkou na trhu. Nejen že se může pochlubit největším množstvím prodaných kusů, zároveň je také technologicky velmi napřed. Má vlastní vývoj a vyrábí drony ve špičkové kvalitě. Důkazem je také novinka jménem Spark, která se chlubí titulem dron pro všechny. Je snadno ovladatelné, velice kompaktní a vybavený vším co potřebujete. A i cena je velmi příjemná, tak co chtít víc.

Levný znamená u tak kvalitní značky 18 tisíc korun. Zdá se to poměrně dost, ale tento dron není hračka, jedná se o pokročilou létající videokameru a fotoaparát v jednom. A vzhledem ke svým schopnostem je v celku levná. Například drony od této společnosti stojí i dvakrát tolik.

Celková velikost dronu je skutečně malá. 16×16 centimetrů a váha 300 gramů. Dron je určen především pro pohodové natáčení a focení venku, ale i uvnitř budov. DJI má již dokonale vyřešenou stabilizaci dronů, takže ani i u této novinky není problém s trochou větru.

Ačkoliv se jedná o menší dron, najdeme v něm vše podstatné. Prim zde tedy hraje kamera umístěná na aktivním dvouosém  gimbalu. Vyšší modely mají sice k dispozici ještě třetí osu, ale ta v tomto případě není zase tak klíčová. Přelety nad scénou jsou dokonale plynulá a bez jediné chybičky.

Uvnitř dronu nalezneme čip o velikosti 1/2,3“, který je k nalezení v kompaktních fotoaparátech. Nabídne lepší obrazový výstup než menší čipy z mobilních telefonů, které jsou pro drony a kamery běžným standardem. Natáčení je ve full HD, a dron zvládne i pokročilejší funkce, jako je například sledování pohybujících se objektů.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *