3 nejlepší aplikace, které vám pomohou s řízením firmy

3 nejlepší aplikace, které vám pomohou s řízením firmy

Díky internetu a digitálním médiím si můžete ušetřit spoustu času. A v tomto článku vám ukážeme, jak k tomu všemu ještě zefektivnit chod vaší firmy.

Komunikace ve firmě je naprostým základem jejího úspěchu. V dnešní digitální době naštěstí existuje velké množství řešení, které vám ji usnadní. V následujících řádcích vám tedy ukážeme ten nejlepší software pro řízení firmy, který je na trhu aktuálně dostupný.

Asana

Asana patří mezi nejznámější software pro firmy. A není se čemu divit, protože toho nabízí opravdu hodně. Základem je ale možnost vytváření projektů, jejich sdílení s dalšími týmy, klienty, prodejci, dodavateli nebo také třetími stranami a organizačními hosty. S Asanou můžete dlouhodobě plánovat, vizualizovat cíle a nastavovat úkoly a termíny. Pro běžné použití je zcela zdarma. Můžete si ovšem pořídit prémiový plán, který vám odemkne další možnosti.

Microsoft PPM

Další zajímavou aplikací, nad kterou se vyplatí přemýšlet, je Microsoft PPM. Ten se zaměřuje především na optimalizaci portfolia a pomáhá podnikům s úspěšným hodnocením procesů. Základním stavebním kamenem celé aplikace je technologie Power BI Pro, mezi jejíž funkce patří například shromažďování firemních dat, jejich spolehlivá analýza a vykazování. Jelikož se jedná o produkt od Microsoftu, dá se spárovat s dalšími aplikacemi od této společnostmi. Microsoft PPM ale dokáže přijímat data i od celé řady aplikací třetích stran.

Clarizen

Mezi největší výhody Clarizenu patří především jeho webové rozhraní. Díky němu se k datům dostanete všude, kde budete mít připojení k internetu. Clarizen pak kompetentním osobám umožňuje plánování, škálování, odhadování a zdrojování veškerých projektů. Jedná se tedy o robustní software pro firmu, který chce od své klíčové aplikace opravdu maximum. A Clarizen vám toho dokáže nabídnout opravdu mnoho. Od živých online schůzek, přes správu zdrojů, úkolů, šablon, dokumentů, až po finanční řízení nebo integraci dalších webových aplikací od Googlu a jiných společností.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *