Vybíráme mezi NTB a PC sestavou

Vybíráme mezi NTB a PC sestavou

Existuje mnoho důvodů, proč si dnes mnozí z nás dnes vybírají právě notebook jako primární počítač.

  • Hlavní výhodou je samozřejmě přenositelnost a nároky na prostor – s jedním přenosným zařízením se dá pracovat doma, v práci i na cestách. NTB si vezmete do postele i k bazénu.
  • Druhou velkou výhodou je spotřeba energie. Výkonem se dnešní NTB bez problémů vyrovnají i výkonným stolním PC sestavám, ale jsou navrženy s ohledem na co nejnižší spotřebu a co nejdelší výdrž baterie. Na druhé straně je pravda, že výkonné notebooky jsou dražší než výkonné PC sestavy.
  • Neposlední výhodou NTB je jejich konektivita, téměř každý notebook je dnes vybaven jak standardním síťovým konektorem, tak bezdrátovým připojením. Stačí najít nejbližší Wi-Fi síť, otevřít NTB a být online. Je to tedy zejména jednoduchost, absence mnoha drátů a minimální nároky na prostor, co hraje pro NTB. S NTB nemusíte jen sedět. Můžete klidně lehnout a během práce měnit polohu páteře. PC sestavy jsou zase komfortnější pro delší práci – mají větší displej i klávesnici, LCD monitor lze nastavit do úrovně očí.

Vsaďte na bazarové produkty

NTB i PC sestavu, ale třeba pouze LCD monitor můžete pořídit plně dostačující a ve skvělé kvalitě jako bazarový produkt. Stačí zamířit do e-shopu ruzovka.cz. Připraveny jsou pro vás také paměťové karty, Office, Windows (operační systémy Windows 7, Windows 8, Windows 10) aAdobe Photoshop CS6. Posledně jmenovaný patří ke špičce mezi programy pro úpravu obrázků / program na kreslení. Zajímá vás úprava fotografií? Potom neváhejte, pořiďte si Adobe a staňte se profesionály v oblasti úpravy fotek!

Servis a výkup v Praze

Máte z výpočetní techniky vše, co ke své práci a zábavě potřebujete? Vlastníte PC sestavu s LCD monitorem navíc, Notebook a všechny náležitosti včetně paměťových karet aOffice? Jenom vaše zařízení jaksi není v nejlepší kondici? Růžovka s.r.o zajišťuje také profesionální pozáruční servis veškeré výpočetní techniky a elektroniky – servis v Praze. S důvěrou se proto na ni obraťte. A to i v případě, že chcete nabídnout svou výpočetní techniku a elektroniku k prodeji. Vsaďte na výkup v Praze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *