Virtuální servery s rychlými SSD s Anti-DDoS ochranou

Virtuální servery s rychlými SSD s Anti-DDoS ochranou

Modernizace a inovace se nevyhýbá žádnému odvětví a to dvojnásob platí v IT. Letos začátkem února se dočkaly i virtuální servery od společnosti Coolhousing. Nově jsou osazeny rychlými SSD disky, které významně vylepšují jejich provoz. Společnost však vylepšila nejen technické zázemí, ale také ceny. Vrátila se k částkám, které byly aktuální před třemi lety.

Datové centrum Coolhousing patří k poskytovatelům nejen server a rack housingu, ale také virtuálních serverů, kteří na českém trhu určují trendy. Vždycky bodoval především svoji kvalitou služeb, individuálním přístupem, rychlostí a vstřícností. Snaží se ovšem na všech frontách. Začátkem února se tedy dočkaly změn i modely VPS Linux, VPS Windows a specializované virtuální dedikované servery (VDS). Díky SSD jsou mnohem rychlejší i při plně vytíženém podkladovém serveru.

K tomu všemu ještě něco navíc

Datacentrum Coolhousing přidává k rychlým diskům a nižší cenně ještě něco navrch – skvělou Anti-DDoS ochranu a také automatické zálohování 7 dní zpět. Tohle všechno od 261 Kč měsíčně, při variantě roční platby za VPS SSD Start s 1 jádrem, 2 GB Ram a 20GB SSD.

Výhody, které platily doposud, zůstávají samozřejmě zachovány. Stále se používá nejnovější virtualizační technologie Red Hat KVM, přístup k virtuální konzoli je možné pomocí VNC či webového prohlížeče. Zákazník má k serveru plný root přístup, z webové administrace jej může restartovat nebo reinstalovat a obnovit ze zálohy. Zálohuje se na fyzicky odděleném externím úložišti, aby byl proces co nejspolehlivější.

Vhodný e-shopy, účetní i investory

Virtuální servery jsou skvělým řešením pro zpracování účetnictví. Účetní software, například Pohoda, Money S3 a nebo jakýkoliv jiný, je pro účetní či fakturační oddělení dostupný kdykoliv a odkudkoliv. Klienti ocení přehled o dokladech a fakturantky zase možnost práce z domova.

Jiným příkladem jsou bookmakeři a investoři, kteří potřebují obchodovat na burze prostřednictvím aplikací Metatrader, Forex či SaxoTrader ve dne i v noci. Připojí se odkudkoliv a mají jistotu, že data jsou vždy aktuální a server je vždy dostatečně výkonný i pro provoz několika obchodních platforem najednou.

Třetím výborným příkladem, kde virtuální server využijete na maximum, jsou e-shopy. Pokud začínáte, nebo jste v pokročilejší fázi podnikání a webhosting neodpovídá softwarovým požadavkům vašeho e-shopu, VPS s SSD disky bude pracovat tak, jak to potřebujete vy.

Zkuste se podívat na další podrobnosti přímo na webu datového centra Coolhousing a mějte skvělý server i vy!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *