S RED online budete mít správu podniku pod kontrolou

Chcete získat kompletní přehled o veškerém dění podniku? Poté pro vás skvělé řešení symbolizuje systém RED online určený pro developery. Tento podnikový systém se postará o veškerou administrativní agendu i oblast financí a vy budete o všem vědět.

Přehled v dokumentech

Řešení RED online disponuje hned několika moduly, z nichž každý obstarává jinou oblast řízení podniku. Některé se tak zabývají například prodejem nebo podporou obchodu. Velice významný je i takzvaný DMS modul, s pomocí kterého získáte přehled ve veškerých podnikových dokumentech.

Nejprve je třeba myslet na to, že veškeré dokumenty musíte převést do moderní elektronické podoby. Následně se již tento modul sám postará o to, aby vám zobrazil v daném čase správný dokument, a to bez ohledu na jeho umístění nebo formát. Originální dokumenty jsou tak umístěny na bezpečném místě například v archivu a k jejich oběhu se již používají pouze elektronické metody. Ty jsou rychlejší a bezpečnější.

Autorizace dokladů

Systém RED online je určený zejména pro developery, kteří se ve své oblasti pohybují mezi opravdu vysokými částkami. Je proto nesmírně důležité dávat si pozor na správnost jednotlivých dokladů, a to jak z hlediska formální, tak i rozpočtové stránky. Nejprve je tak třeba vždy zkontrolovat nákupní objednávku a následně ji autorizovat v předem definovaném schvalovacím procesu, o který se systém postará.

O implementaci systému do vašeho podniku se dokáže postarat společnost Essence. Ta kromě jiného řešení i lehce obměnila, a je tak nyní postaveno na platformě Microsoft Sharepoint. Mimo jiné zajistí i propojení ERP s popisovaným modulem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *