Ozvučení pro každý prostor

Ozvučení pro každý prostor

Kvalitní ozvučovací technika je prioritou všech hudebních, společenských, kulturních nebo firemních akcí. Vždyť co by to bylo za akci, kdyby účastníci nic neslyšeli. Při zajišťování ozvučení je prožitek z poslechu, který osloví všechny zúčastněné, základem úspěchu.

Požadavky na ozvučení

Málokdo má ozvučovací techniku, a jestliže nepořádáte akce pravidelně, její pořízení pro jednu jedinou se rozhodně nevyplatí. V takových případech se přímo nabízí řešení v podobě pronájmu zvukové aparatury. Ať už potřebujete ozvučit malou místnost nebo velký sál, vždy je potřeba individuální přístup, protože každá akce a každý prostor má své specifické nároky a požadavky. Ozvučovací techniku je potřeba vyladit tak, aby bylo nejen dobře slyšet, ale aby zvuk nebyl v některých místech příliš hlasitý. Jinými slovy řečeno, hlasitost musí být rovnoměrně rozložená a mluvené slovo srozumitelné v každém místě ozvučeného prostoru.

Koho oslovit

Nenechte si pokazit výsledek dlouho připravované události špatným ozvučením a obraťte se na odborníky s dlouholetými zkušenostmi, kteří pro vás nachystají ozvučení akcí na míruFirmou, která se pronájmem zvukové techniky zabývá a která se pohybuje na Českém trhu téměř 30 let, je společnost ECONOMIC SERVICE s.r.o. Zajišťuje prodej i pronájem audio a videotechniky a v případě potřeby i servis. Její sídlo je v Praze, ale ozvučení provádí v rámci celé České republiky.

Co všechno je možné si půjčit

Pro kongresy a semináře se určitě hodí digitální kongresové mikrofony včetně možnosti poslechu překladu. Obvykle se používá jeden mikrofon pro dvě osoby a je potřeba k nim objednat i řídící jednotku. Na různé firemní a společenské akce nebo večírky uvítáte profesionální bezdrátový hlavový nebo ruční mikrofon, který se snadno nastavuje a nedochází u něj k výpadkům. Na živých vystoupeních se zase bude hodit mikrofon pro ozvučení hudebních nástrojů nebo pro vokály.

A samozřejmě potřebujete mixážní pult, zařízení, ve kterém se jednotlivé zvuky smíchají a v nastaveném poměru jsou posílány přes zesilovače k reproduktorům. Na konec ještě subwofer nebo reproboxy a vaše akce může začít.

S firmou ECONOMIC SERVICE zvládnete pronájem aparatury i on-line z pohodlí domova. Nezáleží na tom, jak velká vaše akce bude, vždy můžete využít techniků a nechat si veškerou aparaturu odborně nainstalovat.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *