Drátový obecní rozhlas musí být kvalitní

„Pozor, pozor, hlášení místního rozhlasu!“ Asi se usmíváte při vzpomínce na doby dávno minulé. Tato věta je sice za zenitem, ovšem ne tak drátový obecní rozhlas, jak by si mohl někdo myslet. Jak je na tom vaše obec?

Drátový obecní rozhlas – kvalitní komunikace

Drátový obecní rozhlas kvalitní formy dnes plní důležitou roli v oblasti informovanosti. Jde o ozvučovací techniku, jež se využívá na školách, sportovních stadionech, autobusových a vlakových nádražích, v kulturních domech, obřadních i smutečních síních, nemocnicích atd. Jsou i specifická zařízení, jež používají záchranné sbory. Kvalitní rozhlasy pro města a obce drátové podoby umožňují rychle a věcně informovat občany o důležitých událostech, jako jsou konání různých sezení, schůzek, jednání, ale zejména jsou podstatné, když je zapotřebí informovat obyvatele o poplachu. I když dnes žijeme v době internetu, stále nebude mít tak velký dopad z hlediska informovanosti jako právě drátový rozhlas.

Drátový obecní rozhlas pro města a obce

Drátový rozhlas je i dnes moderní řešení, jež umí zajistit ozvučení samosprávných celků, různých budov a větších prostor. Na ozvučení tohoto typu se specializuje společnost EL-MIK, která se zabývá servisem a opravami městských a obecních rozhlasů, stejně tak poskytuje výrobu a montáž rozhlasové a ozvučovací techniky. Firma existuje už od roku 1994, má tedy mnoho zkušeností a spokojených zákazníků. Každému z nich na míru vypracuje projekt, který je ideální k jeho potřebám a zároveň cenově přijatelný. Společnost poskytuje komplexní dodávky a montáže dorozumívacích zařízení, telefonních ústředen, kamerových systémů i ozvučení škol, dále je vám k dispozici i nabídka velkoobchodu a maloobchodu s ozvučovací technikou, jako jsou reproduktory, zesilovače nebo rozhlasové ústředny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *