CS:GO karambit: Pochlubte se reálnou replikou z Counter Strike Global Offensive

Znáte hru Counter Strike? Ano? Pak jste zcela jistě slyšeli o karambit nožích. Případně jste s nimi možná ve virtuálním světě i bojovali. Jedná se o tradiční zbraně, které si ale své využití najdou i v reálném životě. Právě proto se na ně soustředíme mnohem podrobněji. V první řadě se podíváme na původ karambit nožů a následně se budeme zabývat jejich podobou ve hře Counter Strike Global Offensive. Samozřejmě doporučíme také eshop, v němž si lze různé repliky těchto nožů zakoupit.

Starodávný tradiční karambit

Kde je tedy vlastně původ tohoto tradičního nože? Karambit někdy také označovaný jako kerambit pochází z Indonésie, a to konkrétně z Malajsie a Filipín. V minulosti sloužil tento kapesní nůž výhradně místním vesničanům. Lidé jej nosili již v 11. století. K jeho oficiálnímu představení došlo ale až ve Spojených státech amerických v 19. století. Mezi vyznavače bojových umění se dostal zhruba mezi léty 1970-1980. Později samozřejmě pronikl i do hry Counter Strike Global Offensive jako karambit CS:GO.

Podoba karambitu v Counter Strike Global Offensive

CS:GO karambit se řadí mezi CS:GO nože a v Counter Striku je jednou z nejkompaktnějších zbraní. V první řadě je třeba předznamenat, že model ze hry je inspirován reálným nožem označovaným jako United Honshu Karambit. Pochází z Indonésie a svým tvarem nápadně připomíná dráp tygra. Až po samotnou čepel jej bez problémů ukryjete v dlani. Při útoku je velmi složitě viditelný, což samozřejmě může nepřítele velmi jednoduše překvapit.

Ve skutečnosti má karambit multifunkční využití

Jestliže se pro nákup tohoto nože rozhodujete, vězte, že jej není nutné mít doma ve vitríně. Dokonce s ním ani nemusíte bojovat. Výborný je jako pomocník někde v přírodě. Hodí se například rybářům, kteří potřebují ostrou čepel každou chvíli. Výborný je i pro horolezce. Oceníte jej ale i v domácnosti při stavebních a jiných pracích.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *