Co dělat, když v domě nastanou problémy s elektřinou? Havarijní elektro služba je k dispozici nonstop

Ačkoliv se o svoji domácnost pečlivě staráte, vždy se může přihodit nějaká nenadálá událost a havárie, kterou je pak zapotřebí intenzivně řešit, aby nedošlo k dalším škodám na majetku, ba dokonce nebylo ohroženo zdraví obyvatel domu. Poměrně často se potíže týkají rozvodů elektřiny, a to hlavně ve starších objektech, kde již pamatují desítky let a nemusejí plně vyhovovat dnešním standardům. Co pak dělat?

Bydlíte-li v Praze a jejím blízkém okolí, nemusíte se strachovat, že k vám elektrikáři dojedou až za několik dní. Funguje zde totiž spolehlivá havarijní elektro služba, která zároveň působí i jako servis.

Pozvěte si odborníky klidně i o víkendu a v nočních hodinách

Zmíněná havarijní elektro služba se dá najít pod názvem Elektro Elefant. Celkem zásadní informací je fakt, že je zákazníkům k dispozici nonstop, tedy 24 hodin denně, a to nejen během pracovních dní, ale i o víkendech. Běžná dojezdová doba navíc činí pouhých 60 – 90 minut od kontaktování, tudíž se dají problémy s elektřinou detekovat a odstranit velmi rychle, díky čemuž bez ní nebude vaše domácnost třeba až několik dní, potažmo dokonce týdnů.

Co vše Elektro Elefant v rámci pohotovostní služby a servisu zvládne?

Firma funguje zároveň jako nonstop elektro servis. Obrátit se tak na její specialisty můžete nejen při akutních problémech s rozvody elektrické soustavy, ale také třeba v okamžiku, kdy vám vypoví službu nějaký důležitý elektrospotřebič, bez něhož se delší časový úsek zkrátka neobejdete a nechce se vám hned pořizovat zcela nový, což by vás samozřejmě stálo mnohem více peněz nežli oprava. Samozřejmostí je pak pomoc při výměně zásuvek a vypínačů, oprav jističů atd.

Elektro Elefant má k dispozici opravdu zkušené odborníky. Ti navíc procházejí pravidelnými školeními tak, aby měli potřebné vědomosti, pokud jde o nové vyhlášky a normy. I toto je v rámci profese velmi důležité, protože se daný obor neustále vyvíjí a je zapotřebí mít dokonalý přehled.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *