Půjčení dodávky může vyjít překvapivě levně

Dodávku jednou za čas potřebuje skoro každý. Přeci jen stěhovat skříň či jiný druh nábytku v osobním voze je velký problém. Sehnat však dostatečně velké auto není žádný med, pokud se tedy chce člověk vyhnout placení.

Vždy dobré ceny

Kdo nemá kamaráda nebo příbuzného s odpovídající dodávkou a skutečně potřebuje přemístit na větší vzdálenost velká břemena, ten se bude muset obrátit na odpovídající autopůjčovnu. Tam je však potřeba počítat s tím, že to bude něco stát. Často jsou navíc ceny dosti vyšroubované směrem nahoru, což na dobré náladě moc nepřidá.

Proto je dobré zvolit si vhodný podnik, třeba půjčovnu Van2Go, který nabízí nejen skvělé ceny, ale také služby odpovídající 21. století. Výše zmíněná půjčovna má rovnou dvě pobočky. Nabízí pronájem dodávek Ostrava i pronájem dodávek Praha. Obě pobočky se mohou pyšnit jak obdobnými cenami, tak prakticky i stejnými službami.

Otevírací doba

V mnoha podnicích se řídí otevírací dobou, což však pro Van2Go rozhodně neplatí. Kdo si chce pronajmout dodávku třeba ve tři ráno, klidně může. Tato možnost zde existuje jak pro pobočku ve Slezsku, tak i pro tu nacházející se v našem hlavním městě. V nekřesťanskou dobu je samozřejmě možné si dodávky nejen půjčovat, ale také je i vracet.

Doporučuje se ovšem se nejdříve domluvit předem, ideálně prostřednictvím mailu nebo telefonu. Díky tomu bude možné vše potřebné nachystat předem a zákazník se tudíž nemusí následně zdržovat zbytečným čekáním.

Dobrá auta

Van2Go dbá nejen na výborné ceny a služby, ale také na svůj vozový park. Proto každé auto prochází pravidelnými i namátkovými technickými kontrolami a v případě, že je objeven nějaký neduh, je samozřejmě vůz automaticky odstaven.

Po ujetí určitého počtu kilometrů čeká odstavení každé auto. To je pak vyměněno za nové. Zákazníci se tedy nemusí vůbec bát, že je po cestě překvapí nějaké klasické technické lapálie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *