6 zásad jak zvýšit svou sledovanost na internetu

Pokud chcete být slavní a rozhodli jste se pro svou slávu využít vody internetu, určitě byste chtěli vědět to, jak dosáhnout té nejlepší sledovanosti. Není to nic těžkého, stačí si jen vše dobře promyslet a být kreativní.

 1. Cílovka
  Nalezení správné cílové skupiny je základním klíčem, který vám v podstatě udává tempo a směr. Je jasné, že oslovit celou populaci nemůžeme a proto je nutné postavit si určité mantinely, které nebudeme překračovat. To nejúspěšnější mají většinou poměrně úzkou cílovou skupinu, kterou jejich tvorba vždy osloví.
 2. Dojem!
  Být zapamatovatelný, to je oč tu běží. Je nutné si uvědomit, že nestačí pouze jedno kliknutí. Je nutné se vrýt do paměti, aby vás lidé zpětně vyhledávali. Udělejte si vlastní logo, originální název, natočte vtipné intro. To jsou věci, které vás prodají.
 3. Co točit?
  To je otázka. Nelze natáčet jen tak něco. Chce to mít konkrétní nápady a ty postupně probouzet k životu. Pracovat lze i s tím co již existuje, jen to předělejte do vlastní podoby.
 4. Znát své možnosti
  Buďte střídmí a neslibujte to, co nemůžete splnit. Lidé totiž rádi dostanou to, co je jim slíbeno. Proto se držte vždy u země a nastavte si vlastní hranice.
 5. Pravidelnost
  K tomu, aby si lidé navykly vás sledovat a abyste se stali součástí jejich života je zapotřebí ukazovat se jim pravidelně, nezanedbávat je a neustále přicházet s něčím novým. Jedině tak se o vás začne mluvit a bude si vás nacházet více a více diváků.
 6. Vydržte
  A s tím souvisí také poslední rada, kterou je výdrž. Tu totiž budete potřebovat, ale i zde platí známé pravidlo, kdo si počká, ten se dočká. Tak se toho držte a mějte pevné nervy. Lidé budou přibývat pomalu, ale postupně se jejich číslo bude navyšovat. Tak pevné nervy, a hodně úspěchů!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *