Zálohujte data a zabezpečte síť s externí IT firmou

Údržba techniky ve firmě je časově i finančně náročná. To nejlepší, co můžete udělat, je nechat profesionální externí IT firmu, aby se vám o techniku postarala.

Zálohujte data a zabezpečte síť s externí IT firmou

Každý hardware i software vyžaduje údržbu, aby vám sloužil co nejlépe a po co nejdelší dobu. Zdroj: https://pixabay.com/en/macbook-apple-imac-computer-screen-606763/

Zálohování dat

Divili byste se, ale u většiny firem nefunguje žádný systém zálohování dat. V případě selhání pak často již nejde proces zvrátit a o data můžete přijít. Zavedení spolehlivého systému zálohování je jedna ze služeb externí IT firmy.

Zabezpečení sítě

Čím více techniky je na pracovišti, tím větší je šance, že bude napadena z vnější. Nezbytným krokem je tedy celou síť počítačů zabezpečit. S tím souvisí údržba firewallu, nakoupení licencí k antivirovému programu apod.

Některé statistiky jsou skutečně alarmující. Zdroj: http://www.spolehliveit.cz/

Údržba techniky

Časem se každý zakoupený hardware stane zastaralým – je pomalý a nespolehlivý. Je to i váš případ? Potřebujete nakoupit nové vybavení? Správný IT servis vám vypracuje plán obnovy vašeho vybavení a sežene jej dokonce za výhodnější cenu, než najdete v e-shopech.

Na koho se obrátit?

Jedničkou v oboru je společnost NetWin. Kromě služeb popsaných výše, vede navíc i 24/7 podporu, férové účtování s fixní měsíční cenou a uzavřenou pojistku profesní odpovědnosti. Více o této společnosti najdete na jejích webových stránkách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *