Vsaďte na podnikový systém RED online pro developery

,Pohybujete se v oblasti stavebnictví a přemýšlíte nad implementací speciálního oborového řešení? Určitou možnost pro vás poté představuje podnikový systém RED online, který dokáže zautomatizovat veškeré procesy uvnitř podniku. Díky němu budete mít o jednotlivých aktivitách všech oddělení naprostý přehled a získáte tak veškeré informace a dokumenty na jednom místě.

Množství modulů

Popisovaný podnikový systém tvoří hned několik modulů. Tím nejzásadnějším je přitom modul Projektové řízení. V této části uživatel získává kompletní přehled nad správou rozpočtů svých projektů. Mezi další moduly patří Prodejní modul a Podpora obchodu, o nichž si nyní prozradíme více.

Vše, co se týká prodeje

V prvním z modulů budete moci evidovat a spravovat veškeré jednotky a balíčky, a to navíc s notnou dávkou automatizace. Upravovat zde dále můžete i ceníky, a to ve vámi vymezených kategoriích. Nastavit si v této části dále lze velké množství cen týkajících se vašeho odvětví. Kromě typické prodejní a rozpočtové ceny tak možná oceníte i možnost stanovení minimální prodejní ceny nebo prodejní ceny pro web.

Všechny tyto funkce vám pomohou své podnikání ovládat lépe a efektivněji. Jelikož klienti v oboru stavebnictví většinou nakupují více jednotek zároveň, oceníte i zjednodušenou správu dat. Pro vaši představu se může jednat o situaci, kdy si zákazník kromě úpravy bytu objednává i garáž. Takzvaný asistent obchodníků z těchto záležitostí udělá jeden celý balíček, se kterým poté pracujete.

Volitelný modul Podpora prodeje

Druhým zajímavým modulem řešení RED online je i Podpora prodeje. Zde má uživatel k dispozici společné číselníky, mezi které řadíme kontakty, firmy, jednotky či výše zmiňované balíčky. Správce zde tak například může nastavit maximální čas odezvy zákazníkovi a podobně.

O implementaci řešení do vašeho podniku se postará společnost Essence. Ta disponuje množstvím zkušeností, díky kterým dokáže systém upravit na míru vašim potřebám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *