Nejslavnější youtuber má problém!

Nejslavnější youtuber má problém!

Osobnost jménem PewDiePie je všem notoricky známá. Jedná se o nejslavnějšího youtubera současnosti, který baví asi 53 milionů diváků po celém světě.

To proč je divácky tak oblíbený má na svědomí především jeho bezprostřední chování, a také provokace, kterými je proslulý. Díky vysoké sledovanosti pak tento chlapík, získává velké množství peněz z reklamy. Ovšem nyní na své provokace doplatil.

V několika svých videích totiž používal úryvky z projevů Adolfa Hitlera a dokonce také několik protižidovských hlášek. Dokonce si najal i dva chlápky, kteří na video drželi ceduli s nápisem Death to all Jews, tedy smrt všem židům. Vše samozřejmě bylo myšleno samozřejmě s humorem a PewDiePie chtěl především poukázat na absurditu webu Fiver, který nabízí za úplatu v podstatě cokoliv. Ovšem některé korporace to jako vtipné vůbec nebrali a zrušili s tímto youtuberem spolupráci.

Jednou z nich je i megaspolečnost Disney. PewDiePie pracoval s jeho odnoží Marker Studios na obsahu svých videí. Ovšem to byl pouze začátek. Mnohem větší problém pro Felixe (skutečné jméno PewDiePie) je, že The Verge s odvoláním na YouTube oznámilo, se proti tomuto oblíbenci obrátil samotným YouTube. Smazal jeho problematická videa, a také vyřadil Felixův kanál z prestižního Google Prefered advertising programu, ze kterého plynulo velké množství příjmů především a reklamě.

Felix tak momentálně má jen standardní reklamní příjmy na Google AdSense a svou základnu 53 milionů fanoušků. Ovšem jak tohoto chlapíka známe, zcela jistě se z toho nezhroutí, a možná ještě trochu přitvrdí. Uvidíme, nicméně pokud nesledujete jeho videa, určitě to napravte, protože jsou fakt super. A 53 milionů diváků skutečně ví, na co se dívají. A pokud vás to nebude bavit, nezoufejte. Youtubering je dnes něco jako sport a dělá to každý druhý, takže si určitě vyberete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *