Naučte se chránit majetek s moderní technologií

Naučte se chránit majetek s moderní technologií

Chránit majetek u rodinného domu nebo na pozemku či dokonce v lese lze různými způsoby. Velice účinnou metodou je použití fotopasti. Fotopast ovšem může sloužit i k jiným účelům, než je pouze ochrana majetku. Například lesníci, ochránci přírody nebo prostě fotografičtí nadšenci mohou fotopasti využívat ke sledován pohybu zvěře, ptactva při hnízdění a pořizování jiných zajímavých a originálních záběrů.

Naprostou špičkou mezi těmito přístroji je značka Browning. Fotopasti od této firmy vynikají prvotřídní kvalitou snímků. Vybrat si můžete z ucelené modelové řady, včetně příslušenství. Tyto fotopasti můžete použít jak proti zlodějům, tak k pořizování perfektních obrázků v přírodě.

Výběr fotopastí podle účelu použití

Naučte se chránit majetek s moderní technologiíKaždá fotopast je určena k určitému účelu a podle toho je také konstruována. Fotopasti proti zlodějům a přístroje vhodné k pořizování snímků v přírodě, se liší především nočním přísvitem. Fotopasti proti zlodějům jej mají pochopitelně minimální, aby zloděj nebyl bleskem upozorněn na přítomnost přístroje, a na to, že je snímán. Snímky pořízené fotopastí jsou důkazním materiálem, který soudy obecně uznávají k usvědčení pachatele. Fotopasti s minimálním nočním přísvitem používají i lesníci k ochraně před lesním pychem. Mohou si tak zabezpečit vytěžené dřevo, nebo stromky v předvánočním čase. Své uplatnění nalézají fotopasti s minimálním přísvitem také k ochraně objektů jako jsou rodinné domy, průmyslové a skladové areály.

Pořizování snímků zvěře

Pro lesníky, ochránce přírody a zoology jsou fotopasti Browning jedinečným pomocníkem při sledování výskytu a pohybu lesní zvěře. Zvláště v případě vzácných druhů, které se do našich lesů pomalu vracejí, jako je rys ostrovid či vlk, jsou fotopasti neocenitelné. Snímky z přístrojů Browning jsou velice kvalitní i pokud je v lese naprostá tma.

Kde nakupovat

Eshop nabízí široký výběr fotopastí. K nejprodávanějším patří fotopast 5210MC, která je díky zcela neviditelnému přísvitu vhodná jak k ochraně majetku, tak ke sledování nočního života zvěře. Dokonalost tohoto přístroje můžete ještě zvýšit GSM modulem, který lze dokoupit dodatečně. Jedná se o zařízení, které pošle pořízený snímek okamžitě na váš mobil nebo mail, takže máte možnost ihned reagovat.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *