Jak na správný jídelníček pro psa?

Už se nemůžete dočkat, jak si domů přivezete nového člena rodiny? Jaká plemena pejsků vás nejvíce zajímají? Rádi byste ochránce anebo hravého mazlíčka? V každém případě byste měli dbát na jeho zdravé stravování. Každý pes potřebuje vyváženou stravu. Myslíte si, že máte vše pod palcem, či potřebujete poradit? Podívejte se na pár tipů.

Kvalitní krmiva prodlouží čtyřnohému kamarádovi život

Před pořízením psa byste si měli uvědomit jeho potřeby. Zvířata nemluví a z očí jim to taky nevyčtete. Psí výživa má hned několik zásad. Granule dnes koupíte na každém rohu, ale ne všechny produkty jsou opravdu kvalitní. Každý druh krmiva má však rozdílné výživové hodnoty. Co je dobré pro štěně, nemusí stačit dospělému jedinci anebo starému bardovi. Za zmínku stojí konzervy a kapsičky pro psy. Odborníci doporučují jen konzervy s vysokým obsahem masa. Pokud chcete dopřát svému zvířecímu příteli něco na zub, rozhodněte se pro zdraví prospěšné pamlsky. Kostičky buvolí, dentální, žvýkací i křupavé jsou pravou volbou. Jen ověřené značky pomohou vašemu rodinnému mazlíčkovi prodloužit život.

Jak si poradit se psím bydlením?

Nechcete dávat psa do boudy? Darujte mu parádní pelíšek. Proč by měli vaši miláčci spát na tvrdé zemi, když si mohou poležet v měkkém a hřejivém pelíšku? Polštář, matraci či deku vždy přizpůsobte velikosti svého psa. Kosmetiku, péči o srst, uši a zuby nesmíte zanedbat! Už jste slyšeli o speciálních šamponech a dalších kosmetických přípravcích? To je prostě paráda. Chovatelské potřeby pro psy, vitamíny a doplňky stravy, hračky, antiparazitika, obojky, venčící pomůcky, známky, postroje a další pomůcky najdete v e-shopu Můj Mazlík. Ověřený internetový obchod nabízí také nejrůznější produkty pro kočky a malá zvířata. Jsou zde k mání i potřeby pro akvaristiku, teraristiku a chov ptáků. Všichni milovníci zvířat si zde přijdou na své.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *