Co všechno nakoupíte ve velkoobchodě s oblečením?

Soukromá osoba sama pro sebe ve velkoobchodě rozhodně nakupovat nebude. Dvě trička a jedny kalhoty si objednáte někde online nebo pořídíte v kamenném obchodě. Zase tolik peněz byste stejně neušetřili. Firmy, zájmové spolky a mnozí jiní, kdo nakupují oblečení ve velkém, však nákupem ve velkoobchodu uspoří značnou sumu.

Velkoobchod s oblečením může fungovat jako dodavatel pro menší obchody s oblečením nebo třeba pro reklamní agentury, které se zabývají potiskem textilu. Stejně tak v něm mohou nakupovat sportovní kroužky či taneční kluby, které hledají týmové oblečení, školy, co potřebují stejné oblečení pro celé třídy, zaměstnanci poptávající pracovní oděv, party kamarádů, co se chtějí sladit na společný výlet. Možná jste se v nějaké takové skupině našli i vy, možná sháníte stejné oblečení na jinou příležitost. Ať tak či tak, nejlépe váš požadavek splní ve velkoobchodu.

V brněnském Xfer seženete všechno

Mezi známé české velkoobchody s oblečením se řadí Xfer s pobočkou v Brně. Tam se můžete přijít osobně podívat na materiály či barvy, samozřejmostí je ale možnost objednat si zboží z jakéhokoliv koutu republiky. A co konkrétně u nich najdete?

Prakticky všechno, co by vás mohlo napadnout. Základem jsou trička všech možných typů od těch bez rukávu přes krátký rukáv až po dlouhý. Mají dokonce i pracovní trička s dlouhým rukávem. Dále u nich zakoupíte mikiny, fleece mikiny, bundy a vesty, čepice, tašky. Speciální kategorie mají pro sportovní oblečení a pracovní oblečení. Není tedy problém koupit třeba zástěry pro číšníky.

Při nákupu většího množství ušetříte

Ceny jsou opravdu velmi příjemné, a to díky tomu, že Xfer prodává ve velkém. Na webu nejsou ceny viditelné, dostanete se k nim až poté, co se identifikujete. A kdyby vám to bylo pořád málo, podívejte se do záložky Výprodej. Tam najdete kousky skutečně za babku, stačí jen občas sledovat, jaké produkty se objevily ve výprodeji.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *