Bezpečnostné dvere BEDEX

Bezpečnostné dvere BEDEX

Ochrana vlastného majetku je stále aktuálna a vzhľadom k technickej vybavenosti a zručnosti zlodejov možno ešte dôležitejšie ako v minulosti. Napriek tomu je stále veľa ľudí, ktorí zabezpečenie svojho domu či bytu nevenujú potrebnú pozornosť. Zvyčajne sa začnú zaujímať o bezpečnostné prvky a bezpečnostné dvere až po nepríjemné osobné skúsenosti.

Bezpečnostné dvere BEDEXMetódy zlodejov sa mení spolu s vývojom bezpečnostných prvkov. Pokiaľ máte bežné dvere a bežný zámok, môže sa k vám zlodej dostať aj len za 30 sekúnd. Navyše sú dnes zlodeji tak drzí, že sa do bytu vniknú pokojne aj za dňa, alebo dokonca keď sú majitelia doma. Používajú k tomu zvyčajne metódu označovanú ako Bumping, spočívajúce v niekoľkonásobnom udretie do špeciálne vyrobeného kľúče a zámok sa ľahko otvorí. Navyše zvyčajne po takomto vlámaniu nezostanú žiadne stopy po násilí, takže majiteľ ťažko vysvetľuje poisťovni príčinu, ktorú nemožno spoľahlivo odhaliť.

Pocit bezpečia zaistí bezpečnostné dvere

Ak chcete mať pokoj aj v čase svojej neprítomnosti doma, je najlepším riešením zaobstarať si skutočne kvalitné bezpečnostné dvere. Skvelými vlastnosťami oplývajú najmä bezpečnostné dvere BEDEX vyrábané firmou MRB Sazovice s.r.o. Vedľa bezpečnostných dverí spoločnosť vyrába tiež veľmi odolné protipožiarne dvere, ktoré znesú náročné požiadavky na ochranu pred šírim sa požiarom a s ním spojeným vysokým žiarom.

Pri výrobe bezpečnostných dverí používa firma MRB iba materiály, ktoré zaručujú celkovú vysokú kvalitu produktov. Do dverné konštrukcie sú montované iba riadne certifikované komponenty a materiály, lebo každý jednotlivý výrobok musí obstáť v náročných skúškach odolnosti proti násilnému vlámaniu.

Výrobca zameriava pozornosť na zámok, ktorý je jedným z hlavných kritických bodov každých dverí. Preto vyrába zámky, ktoré sú homologizované na to, aby spoľahlivo ovládali rozvorový systém. Strojárske zariadenia Trumpf, na ktorom sú bezpečnostné dvere BEDEX vyrábané, je zárukou kvalitného a precízneho spracovania i následné spoľahlivosti a vysokej odolnosti dverí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *