Podnikový systém RED online vám usnadní práci

Každý větší podnik se v současné době neobejde bez patřičného systému, který dokáže zaštítit všechny důležité procesy uvnitř firmy. V oblasti developerství se velké oblibě těší řešení RED online, které vám v tomto článku blíže představíme.

Mnoho užitečných modulů

Tento podnikový systém na míru v sobě zahrnuje řadu užitečných funkcí. Ty jsou přitom tematicky seřazené do jednotlivých modulů. Jedním z nich je modul Komunikace na prodejní web, který tak dokáže efektivně zajistit komunikaci mezi podnikem a klientem. Kromě jednotlivých číselníků či balíčků je zde možno integrovat i požadavky klientů, na které následně modul dává pozor v předem definovaných workflow. Znamená to, že se každému zájemci dostane odpovědi, a to nejpozději v takovém časovém limitu, který si sami určíte (například jeden den).

Dalším užitečným modulem je i Rezervační web. S pomocí něj můžete spolupracovat s externími partnery, kterými nejčastěji bývají realitní kanceláře. Prostřednictvím modulu je možné spravovat jednotlivé rezervace.

3 důležité pojmy, které se vyplatí znát

Ujasněte si nejdůležitější pojmy z oblasti RED online, které se mohou často zaměňovat. Jako první je to takzvaný Microsoft Dynamics NAV, který symbolizuje základní hnací motor řešení RED online. Pracuje přitom jak se standardními funkcemi Microsoft Dynamics NAV, tak i s těmi, které do řešení do vínku dostalo od společnosti Essence.

Microsoft Dynamics CRM poté zaštiťuje celou obchodní část RED online. A jako poslední je tady Microsoft Sharepoint Standard, které se stará o prostředí pro modul Document Management Systém.

O implementaci systému na míru se postará společnost Essence. Kontaktujte ji a zjistěte všechny potřebné informace.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *