Chat bot z produkce Ubi Chat Bot Studio je skvělý

Chat bot z produkce Ubi Chat Bot Studio je skvělý

Chat bot z produkce Ubi Chat Bot Studio je skvělý univerzální komunikační nástroj

Chat bot je počítačový program vytvořený tak, aby mohl sloužit k automatické komunikaci. Díky této funkci má mnoho možností využití. Kdo stojí za novým projektem „Ubi Chat Bot pro každého“? Jaké jsou přednosti tohoto řešení?

Co je Chat bot

Univerzální chat bot Ubi, který pochází z dílny společnosti Ubi Chat Bot Studio, využívá komunikační platformu Messenger, která je stěžejním nástrojem na sociální síti Facebook. Díky tomu cílí na široké spektrum uživatelů. Ti přitom mohou být značně rozličné úrovně technologické znalosti, což není nijak na překážku. Princip chat bota pochopí i malé dítě.

Tento software otevírá značné příležitosti v marketingu. Najde uplatnění v řadě oborů od státních organizací, jako jsou školy, přes soukromý sektor až po neziskové organizace. Chat bot může spotřebiteli pomoci v rozhodování o tom, který produkt si zvolit, případně ho přesměruje na stránku s detailními informacemi, zvládne odpovídat na nejčastější otázky a mnoho dalšího. Již v samém zárodku dokáže položit při vstupu na stránku dotaz, zda může s něčím pomoci.

V závislosti na zadání ho můžeme nastavit variabilně prakticky jakkoli tak, aby v maximální možné míře odpovídal vašim potřebám.

A jak ho využít

To vše vyvolává na druhé straně velmi příznivý dojem. Kvalitní zákaznický servis přitom je jedním z nejdůležitějších atributů úspěšného prodeje. Mnohdy právě tento faktor rozhoduje o tom, jestli se váš zákazník ještě vrátí a stane se z něj pravidelný nakupující. Značně si tak navíc rozšíříte dobu, po kterou si můžete dovolit tuto službu poskytovat. S nadsázkou řečeno, chat bot nikdy nespí. Je na rozdíl od skutečného zaměstnance dostupný 24/7.

Umělá inteligence přitom dosahuje v tomto odvětví již takové úrovně, že pro spotřebitele je často takřka nemožné zjistit, zda proti němu na druhé straně sedí živý člověk nebo komunikuje pouze se strojem.

Díky platformě Messenger dostanete mezi svou cílovou skupinu požadované sdělení i mnohem snáze. Statisticky má tento způsob komunikace cca 70% otevíratelnost, čímž jasně válcuje klasické e-maily. Rok 2018 má tedy potenciál na to stát se bezmála rokem chatovacích robotů.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *